Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Etli tadında etsiz çiğköfte sloganıyla Resume Çiğ Köfte ilk olarak İstanbul Bağcılarda Abuzer Usta tarafından 2007 yılında hizmet vermeye başlamıştır. 

Kısa zamanda oluşturduğu bayi ağıyla geniş kitlelere çiğ köfte lezzetini sunmuştur.Türkiye’ye çiğ köfteyi sevdiren marka olmayı başarmıştır. Genişleyen bayi ağıyla da çiğ köfte sektöründe lider firma olmuştur.

Çiğ köfte sektöründe uzun yılların verdiği köklü tecrübe ile Abuzer Usta mesleğe başladığı günden bu güne kadar çiğ köfte lezzetine lezzet katarak bu sektörde lider bir marka haline gelmiştir.

Vizyonumuz
Resume Çiğ Köfte’yi franchising sistemimiz ve şubelerimiz vasıtasıyla tüm Türkiye genelinde tanıtmak ve bu vazgeçilmez lezzet sayesinde iş istihdamını arttırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve Türkiye’nin dört bir yanındaki şubelerimiz ve bayi ağımız ile kocaman bir aile olmayı başarmış bulunuyor bu yolda emin adımlarla yürüyoruz.Anadolu mutfağının bu güzide lezzetini, uluslararası standartlara uygun olarak üreten Resume Çiğ Köfte üretim ve hizmet alanında gerekli tüm hijyen kurallarına uymaktadır. Çiğ köftenin gerçek lezzetini tattırma hedefinde olan Resume Çiğ Köfte müşterilerimizin istek ve damak tatlarına uygun, her zaman güven duyacakları, kaliteli ve lezzetli malzemeler kullanmaktadır. Vizyonumuz her geçen gün büyüyen, yurdun dört bir tarafında bilinen bir marka haline gelmektir. Müşteri odaklılık ilkesi ile yola çıkan firmamız Türkiye pazarında aranan bir marka olmayı kendine ilke edinmiştir.Türkiye’de sektörde öncülüğünü korumak, kararlılığımızı sürdürmek, fark yaratarak yurt dışında da tek tercih edilen marka olmak hedeflerimizdendir.

Misyonumuz
Her biri kendi alanında uzman yönetici kadromuz ve personelimizle her an hazır bulunan araç ekipmanlarımız ve malzeme stoklarımızla oldukça kaliteli malzemeyi kaliteli işçilikle birleştiren şirketimiz şimdi olduğu gibi gelecekte de müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet vermeye devam edecektir. Misyonumuz, sağlıklı ve hijyenik ürünler sunmak, toptan kalite geleneği oluşturmak müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılamaktır.