Franchising / Bayilik

Franchising / Bayilik

Franchising / Bayilik

Sizde çok az bir sermaye ile Resume ailesine katılabilirsiniz. Yatırımda riski en aza indirgeyen ve hatta gelir garantili Çiğ Köfte sektörüne güçlü bir marka ve zengin bir konsept. Abuzer Usta lezzeti ile yatırımcısına her türlü desteği veren Resume Çiğ Köfte ailesine katılabilirsiniz.
Franchising / Bayilik

Şube Konsepti & Kurulumu Şartları

  • En az 15 m2 Cadde Üzerinde Dükkân
  • 1 Adet Çiğ Köfte Dolabı
  • 1 Adet Çalışma Tezgâhı
  • Dış Cephe İçin Işıklı Tabela Ve Camlar İçin Görseller
  • İç Mekan İçin Görsel Baskı Çerçeveler
  • 1 Adet Plazma
  • 4 Adet Masa Takımı
  • Gerekli Mutfak Ekipmanları

Başarısını ulusal alanda ispat etmiş Resume Çiğ Köfte, tecrübesini yatırımcıları ile paylaşmakta ve sahip olduğu karlı iş modeline onları da ortak etmektedir.


 

Neden Çiğ Köfte Bayilik
Çiğköfte bayilik, geniş bir hedef kitleye sahip olan çiğköfte, çok düşük bütçelerle dükkan açmaya imkan verdiği için son yılların tartışmasız en popüler iş modelidir. Çağımızın gereksinimlerinden olan hızlı ve kolay tüketime uygun oluşu ve ekonomik satış fiyatlarıyla tüketicilerin vaz geçilmezi haline gelmiş durumdadır. Bu kadar seveninin olduğu bir pazarda şube açma kolaylığı da göz önüne alındığında yatırımcıların iştahını kabartıyor. Ancak önemli noktalar dikkate alınmadığı takdirde ticari girişimin sonu da çiğköftenin tadı gibi acı olabilir. Doğru bir çiğköfte bayiliği açabilmek için dikkat edilmesi gerekenler;

Doğru Lokasyon
Her ticari işletmede önemli olduğu gibi çiğköfte franchise işletmesi açarken de doğru lokasyon önemli bir maddedir. Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu caddeler, yoğun alışveriş merkezleri en gözde noktalardır. Bunların yanı sıra yerleşim noktalarına yakın, çevresinde okul, hastane vb. noktaların bulunduğu, insanların eve dönerken uğrayıp alış-veriş yapabileceği güzergâhlar da önemli lokasyonlardır.

Doğru Yatırımcı
Yaptığınız işi sevmek hayatta mutlu ve başarılı olmanın en temel kurallarındandır. Bu nedenle çiğköfte şubesi işletmenin size ne kadar uygun olacağına iyi karar vermelisiniz. İşin pratik oluşu, müşterilerle diyaloğun sağladığı sosyal tatmin duygusu, kazanmanın vermiş olduğu mutluluklar olacağı gibi fıtratınıza zor gelebilecek durumlar da unutulmamalıdır. Örneğin; personel yönetmek her insanın yapabileceği bir iş değildir. Ayrıca insanlarla iletişimi güçlü olmayan birisi için satış yapmak çok zor gelebilir. Belli bir mesai saatine alışmış kişiler için uzun mesailer ağır gelebilir.

Doğru Marka
İnsan yola çıktığı arkadaşını iyi seçmeli derler. Hayal ettiğiniz ekonomik özgürlüğe ve kazançlı bir iş hayatına sahip olmak için çıktığınız yolda da çalışacağınız firmayı iyi seçmelisiniz. Size acemisi olduğunuz yolda kılavuzluk edecek, bir patron gibi değil iş ortağı gibi yaklaşacak, kazan kazan yaklaşımı ile herkesin kazanmasından yana olan bir marka ile çalışırsanız karşınıza çıkabilecek zorluklar daha da kolay aşılacaktır.